United Chemi-Con EKXJ421ELL330ML20S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 420V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet4 pagine5 anni fa
Trend di 3 mesi:
-7.81%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Parti correlate
United Chemi-ConEKXJ451ELL330ML20S
Cap Aluminum Lytic 33uF 450V 20%( 16 X 20mm) Radial 7.5mm 385mA 10000h 105C Automotive Bulk
NichiconUCY2G330MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCY 400V 33muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
NichiconUCS2W330MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCS 450V 33muF 卤20% 0.709Dia 18.00mm
United Chemi-ConEKXG451ELL330MM20S
Cap Aluminum Lytic 33uF 450V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 380mA 10000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKXJ351ELL330MK20S
Cap Aluminum Lytic 33uF 350V 20%( 12.5 X 20mm) Radial 5mm 330mA 10000h 105C Automotive Bulk
NichiconUCS2W330MHD6
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EKXJ421ELL330ML20S fornite dai suoi distributori.
SERIES: KXJ; VOLT: 420; CAP: 33; DIA X LENGTH: 16X20; PACKAGING: BULK
Cap Aluminum Lytic 33uF 420V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 385mA 10000h 105C Automotive AEC-Q200 Bulk
CAP, ALU ELEC, 33UF, 420V, RADIAL;
CAP ALUM 33UF 20% 420V RADIAL TH