United Chemi-Con EKXJ351ELL181ML50S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 350V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Master Electronics
Datasheet4 pagine5 anni fa
Trend di 3 mesi:
-0.51%
Parti correlate
United Chemi-ConEKXJ401ELL181MM45S
Cap Aluminum 180uF 400V 20% (18 X 45mm) Radial 7.5mm 1095mA 12000h 105°C Bulk
BXW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.709Dia 18.00mm ±20% 180muF 400V
180uF 400V ±20% Plugin,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
180uF 400V ±20% 1.095A@120Hz Plugin,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
NichiconUCY2G181MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCY 400V 180muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NichiconUCP2G181MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCP 400V 180muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EKXJ351ELL181ML50S fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 180uF 350V 20% (16 X 50mm) Radial 7.5mm 1090mA 12000h 105C Automotive Bulk
SERIES: KXJ; VOLT: 350; CAP: 180; DIA X LENGTH: 16X50; PACKAGING: BULK
CAP ALUM 180UF 20% 350V RADIAL
Radial Can KXJ 350V 180muF ±20% 0.630Dia 16.00mm