United Chemi-Con EKMS501VSN101MR25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Electro Sonic
Datasheet3 pagine4 anni fa
IHS
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Parti correlate
United Chemi-ConEKMS421VSN101MP25S
Cap Aluminum Lytic 100uF 420V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 700mA 3000h 105C
United Chemi-ConEKMT451VSN101MQ25S
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (25.4 X 25mm) Snap-In 10mm 1.04A 3000h 105C