United Chemi-Con EGPD800ELL271MK20H
Cap Aluminum Lytic 270uF 80V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 0.072 Ohm 1640mA 2000h 135C Automotive Bulk
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet3 pagine5 anni fa
Electro Sonic
element14 APAC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-12.11%
Parti correlate
United Chemi-ConEGPD101ELL271ML20H
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
United Chemi-ConEGPA101ELL271MM20S
PanasonicEEUFC2A271L
Aluminum Electrolytic Capacitor, 270 uF, 100 V, ± 20%, 5000 hours @ 105°C, Radial Leaded
PanasonicEEUFC2A271S
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 100V 270muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
United Chemi-ConEKYB101ELL271ML20S
270uF 100V 36mΩ ±20% 875mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Wurth Elektronik860080778019
WCAP-ATLI Aluminum Electrolytic Capacitors
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EGPD800ELL271MK20H fornite dai suoi distributori.
Capacitor, Alu Elec, 270Uf, 80V, Radial; Rango De Producto:Gpd Series; Capacidad:270Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:80V; Diámetro:12.5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Tipo De Empaquetado:Individual |Chemi-Con EGPD800ELL271MK20H
CAPACITOR, ALU ELEC, 270UF, 80V, RADIAL;; CAPACITOR, ALU ELEC, 270UF, 80V, RADIAL; Capacitance: 270µF; Voltage Rating: 80V; Product Range: GPD Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Diameter: 12.5mm; Lead Spacing: 5mm; Height: 20mm; ESR: 0.072ohm