United Chemi-Con EGPA800ELL681ML35S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
United Chemi-Con
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+300%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
United Chemi-ConEGPA101ELL621MM35S
620uF 100V ±20% Plugin,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEUFC2A681
Cap Aluminum Lytic 680uF 100V 20%( 18 X 40mm) Radial 7.5mm 2300mA 5000h 105C Automotive Bulk
United Chemi-ConELXV101ELL681MM40S
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 680UF, 100V, 20%, RADIAL
PanasonicEEU-FC1J681L
Cap Aluminum 680uF 63V 20% (12.5 X 35mm) Radial 5mm 2265mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEU-FC1J681B
Cap Aluminum Lytic 680uF 63V 20%( 16 X 25mm) Radial 7.5mm 2160mA 5000h 105C Automotive Ammo
NichiconUPJ2A681MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 100V 680muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EGPA800ELL681ML35S fornite dai suoi distributori.
680¦ÌF 80V ¡À20% 7.5mm 44m¦¸@ 100kHz 5000h@ 125¡ãC 1.548A@ 120Hz,2.58A@ 100kHz 35mm*35mm*36.5mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
SERIES: GPA; VOLT: 80; CAP: 680; DIA X LENGTH: 16X35; PACKAGING: BULK
Cap Aluminum Lytic 680uF 80V 20% (16 X 35mm) Radial 7.5mm 0.044 Ohm 2.58A 5000h 125C Bulk Automotive AEC-Q200
680uF 80V 44mΩ@100kHz ±20% 1.548A@120Hz Plugin,D16xL36.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Radial Can GPA 80V 680muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL TH