United Chemi-Con APXH6R3ARA151MH70G
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20%( 8 X 6.7mm) SMD 0.03 Ohm 960mA 1000h 125C T/R
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet2 pagine4 anni fa
IHS
Electro Sonic
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Parti correlate
United Chemi-ConAPXA6R3ARA151MH70G
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3V 20% (8 X 6.7mm) SMD 0.025 Ohm 3020mA 2000h 105°C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 3333
United Chemi-ConAPXK6R3ARA151MF46G
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (6.3 X 4.5mm) SMD 0.019 Ohm 2780mA 3000h 105C T/R
Wurth Elektronik875105142006
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
Polymer Aluminum SMD Capacitors 6.3V 150uF 105 C SMD Polymer Solid
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (5 X 6mm) SMD 0.033 Ohm 1800mA 2000h 105C Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APXH6R3ARA151MH70G fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, 3533
150¦ÌF 6.3V ¡À20% 30m¦¸ 1000h@ 125¡ãC 3.02A@ 100 kHz SMD 8.3mm*8.3mm*6.7mm
Super low ESR and 125℃ by using conductive polymer.
United Chemi-Con
CAP, ALU POLYMER, 150UF, 6.3V, SMD;
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 250V TH