United Chemi-Con APXF6R3ARA221ME61G
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20%( 5 X 5.8mm) SMD 0.012 Ohm 3.5A 15000h 105C T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet3 pagine3 anni fa
United Chemi-Con
Electro Sonic
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-08-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20%( 6.3 X 5.7mm) SMD 0.012 Ohm 3.5A 2000h 105C T/R
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20%( 6.3 X 5.7mm) SMD 0.015 Ohm 3.16A 2000h 105C T/R
United Chemi-ConAPXF2R5ARA221ME40G
Cap Aluminum Polymer 220uF 2.5VDC 20% (5 X 3.9mm) SMD 0.012 Ohm 3300mA 3000h 105C T/R
United Chemi-ConAPXG160ARA221MF80G
Cap Aluminum Polymer 220uF 16VDC 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.022 Ohm 3300mA 15000h 105°C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
KYOCERA AVXTCJB227M004R0060
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 1210
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APXF6R3ARA221ME61G fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2121
6.3V 220uF Polymer ±20% 12mΩ 3.5A@100kHz SMD,D5xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
PXF SERIES SMD POLYMER 6.3V 220uF 5x5.8MM 105'C 15000HRS SUPER LOW ESR,IMPEDANCE
220¦ÌF 6.3V ¡À20% 12m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 3.5A@ 100kHz SMD 5.3mm*5.3mm*6.1mm
Aluminum Organic Polymer Capacitors 220uF 6.3 Volts
Apxf6R3Ara221Me61G Rohs Compliant: Yes |Chemi-Con APXF6R3ARA221ME61G
CAP, ALU ELEC, POLYMER, 220UF, RADIAL;
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
CAP ALUM POLY 1,500UF 20% 2.5V T