United Chemi-Con APXE4R0ARA151ME61G
Cap Aluminum Polymer 150uF 4V 20% (5 X 5.8mm) SMD 0.022 Ohm 2610mA 2000h 105°C T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Datasheet0 pagine0 anni fa
United Chemi-Con
Electro Sonic
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.13%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
KYOCERA AVXRFS0G151MCN1GS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 2121
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 2626
Cap Aluminum Polymer 150uF 4VDC 20% (6.3 X 6mm) SMD 0.022 Ohm 2800mA 2000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConAPXA4R0ARA151MF60G
Cap Aluminum Polymer 150uF 4V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 0.026 Ohm 2450mA 2000h 105°C T/R
Wurth Elektronik875105244011
WCAP-PSLP Radial Can - SMD Aluminum Polymer Capacitor 0.248Dia 6.30mm ±20% 150muF 10V
United Chemi-ConAPXA100ARA151MH70G
Cap Aluminum Polymer 150uF 10V 20% (8 X 6.7mm) SMD 0.027 Ohm 2800mA 2000h 105°C T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APXE4R0ARA151ME61G fornite dai suoi distributori.
Taped / Capacitor, Aluminum, 4 V, Cap.150 , Dia.5 , Leng.5
4V 150uF Polymer ±20% 22mΩ 2.61A@100kHz SMD,D5xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS