United Chemi-Con APXE160ARA151MH80G
Cap Aluminum Polymer 150uF 16V 20% (8 X 7.7mm) SMD 0.022 Ohm 3150mA 2000h 105°C T/R
United Chemi-Con
Electro Sonic
Future Electronics
Arrow.cn
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2005-05-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-03-01
LTD Date2025-03-01
Parti correlate
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 3333
United Chemi-ConAPXA160ARA151MJ80G
Cap Aluminum Polymer 150uF 16V 20% (10 X 7.7mm) SMD 0.026 Ohm 3430mA 2000h 105°C T/R
KYOCERA AVXRHA1C151MCN1GS
Cap Aluminum Polymer 150uF 16VDC 20% (8 X 6.7mm) SMD 0.022 Ohm 3220mA 2000h 105C T/R
Wurth Elektronik875115460005
WCAP-PSHP Aluminum Polymer Capacitors
Wurth Elektronik875105345011
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
Cap, 150Uf, 20V, Alu Elec Smd, Polymer Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 875115452004
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APXE160ARA151MH80G fornite dai suoi distributori.
Taped / Capacitor, Aluminum, 16 V, Cap.150 , Dia.8 , Leng.7
16V 150uF Polymer ±20% 22mΩ 3.15A@100kHz SMD,D8xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS