United Chemi-Con APXA6R3ARA680MF60G
Cap Aluminum Polymer 68uF 6.3V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 0.027 Ohm 2400mA 2000h 105°C T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet2 pagine5 anni fa
Datasheet2 pagine11 anni fa
Electro Sonic
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Wurth Elektronik875105142003
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
KYOCERA AVXRFS1A680MCN1GS
Cap Aluminum Polymer 68uF 10VDC 20% (5 X 5.7mm) SMD 0.03 Ohm 2000mA 2000h 105C T/R
Wurth Elektronik875105344008
WCAP-PSLP Radial Can - SMD Aluminum Polymer Capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 68muF 10V
Cap Aluminum Polymer 68uF 16VDC 20% (6.3 X 6mm) SMD 0.03 Ohm 2200mA 5000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConAPXG160ARA680MF45G
Cap Aluminum Polymer 68uF 16VDC 20% (6.3 X 4.4mm) SMD 0.04 Ohm 2450mA 3000h 105C T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APXA6R3ARA680MF60G fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Surface Mount, 2626
6.3V 68uF Polymer ±20% 27mΩ 2.4A@100kHz SMD,D6.3xL5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Capacitor,68Uf,6.3Vdc,20-% Tol,20+% Tol
CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD