United Chemi-Con APSG200ELL181MF08S
180¦ÌF 20V ¡À20% 2.5MM 18M¦¸ 15000H@ 105¡ÃC 3.46A@ 100KHZ , D6.3XL8MM 9MM
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet2 pagine5 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APSG200ELL181MF08S fornite dai suoi distributori.
CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H
This conductive polymer aluminum solid capacitor was designed for high voltage and high capacitance (rated voltage of 16V to 35V). The use of solid electrolyte provides stable temperature characteristics and this product guarantees an appealing long life of 15,000/20,000 hours at 105°C.