United Chemi-Con APSA4R0ELL391MFA5G
Cap Aluminum Polymer 390uF 4VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.024 Ohm 3300mA 2000h 105C Bulk
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
IHS
Datasheet2 pagine18 anni fa
Electro Sonic
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2005-01-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-31
LTD Date2021-08-31
Parti correlate
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF
NichiconPLF0E391MDL4
2.5V 390uF Polymer 卤20% 20m惟@100kHz 3.2A@100kHz Plugin,D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
United Chemi-ConAPSA2R5ELL391MFA5S
Cap Aluminum Polymer 390uF 2.5VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.02 Ohm 3160mA 15000h 105C Bulk
United Chemi-ConAPS-6R3ELL391MHB5S
Cap Aluminum Lytic 390uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.012 Ohm 4770mA 2000h 105°C Bulk
United Chemi-ConAPSA6R3ELL391MHB5S
Cap Aluminum Lytic 390uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.008 Ohm 5080mA 2000h 105°C Bulk
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APSA4R0ELL391MFA5G fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Through Hole Mount
4V 390uF ±20% Plugin,6.3x10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
SERIES: PSA; VOLT: 4; CAP: 390; DIA X LENGTH: 6X10; PACKAGING: BULK
CAP ALUM POLY 390UF 20% 4V T/H