TXC 7A-16.9344MBBK-T
Crystal 16.9344MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TXC 7A-16.9344MBBK-T.
IHS
Datasheet1 pagina17 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2010-01-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2021-12-31
Parti correlate
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 16.384MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-160-20-33-TR
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-160-18-9X
Crystal 16MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-184-18-9X
Crystal 18.432MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Descrizioni
Descrizioni di TXC 7A-16.9344MBBK-T fornite dai suoi distributori.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16.9344MHz Nom
CRYSTAL, 16.9344MHZ, 20PF, 5 X 3.2MM
CRYSTAL, 16.9344MHZ, 20PF, 5 X 3.2MM; Product Range:7A Series; Frequency Nom:16.9344MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Frequency Tolerance + / -:50ppm; Crystal Case:SMD, 5mm x 3.2mm; Load Capacitance:20pF; Frequency:16.9344MHz