TTM Technologies BD3150L50100AHF
BALUN 3.1GHZ-5GHZ 50/100 0603 / Ultra Small Low Profile 0603 Balun 50 to 100 Balanced
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TTM Technologies BD3150L50100AHF.
IHS
Datasheet5 pagine3 anni fa
Datasheet5 pagine15 anni fa
RFMW
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di TTM Technologies BD3150L50100AHF fornite dai suoi distributori.
RF Transformer, 3100MHz Min, 5000MHz Max
RF Transformer 1:1.41 6 Terminal SMD
Balun Trasnformer, 3.1 to 5.805 GHz, 50 to 100 Ohms