TT Electronics PCF-W0603LF-12-2402-B-P-LT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 24000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Introduction Date2012-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TT Electronics PCF-W0603LF-12-2402-B-P-LT fornite dai suoi distributori.