TT Electronics PCF-W0603LF-02-13R7-F-P-LT
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 13.7ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Introduction Date2007-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TT Electronics PCF-W0603LF-02-13R7-F-P-LT fornite dai suoi distributori.