Eaton PS120406
Tripp Lite PS120406 4-Outlet Power Strip, 6 ft. (1.83 m) Cord, 5-15P, 12 in.
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Eaton PS120406.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 pagine9 anni fa
Datasheet3 pagine11 anni fa
Newark
Tripp Lite by Eaton
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Introduction Date2024-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Eaton PS120406 fornite dai suoi distributori.
POWER STRIP, 4 OUTLET, 120V, 5-15R, 12IN, 6 FT. CORD, BENCH/CABINET, PS SERIES
Power Strip 120V 5-15R 4 Outlet 6ft Cord 12 Inch Length Metal
Power Strip, 4Way, Nema 5-15P, 6Ft; No. Of Outlets:4Outlets; Supply Voltage Vac:120V; Current Rating:15A; Length - Metric:304.8Mm; External Width - Metric:41.2Mm; Cable Length - Metric:1.8M; Length - Imperial:12"; Product Range:- Rohs Compliant: Na |Eaton Tripp Lite PS120406