Triad Magnetics WDU24-1200
Power Supply, Ac-dc, 24V, 1.2A, 120V in, Enclosed, Wall Plug, Linear, 29W, WDU24 Series
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Triad Magnetics WDU24-1200.
Farnell
Datasheet2 pagine19 anni fa
Trend di 3 mesi:
-14.75%
Parti correlate
Triad MagneticsWDU18-1400
POWER SUPPLY, AC-DC,18V,1.4A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,25W, WDU18 SERIES
Triad MagneticsWDU18-600
Wall Plug; 120 VAC; 0.6 A; 120 VAC @ 60 Hz; 3-5/16 in.; 2-9/16 in.; 2-3/16 in.
POWER SUPPLY, AC-DC,18V,0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU18 SERIES
Descrizioni
Descrizioni di Triad Magnetics WDU24-1200 fornite dai suoi distributori.
AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 38W; AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 38W, 24V; Power Supply Output Type:Fixed; Input Voltage VAC:120V; No. of Outputs:1; Output Voltage Nom.:24V; Output Current Max:1.2A; Output Power Max:38W; Output Connector:2.1mm x 5.5mm x 11mm
Adaptor, Ac-Dc, 24V, 1.2A; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:28.8W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:1.2A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WDU24-1200