Triad Magnetics WDU15-1000
Power Supply, Ac-dc, 15V, 1A, 120V in, Enclosed, Wall Plug, Linear, 15W, WDU15 Series
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Triad Magnetics WDU15-1000.
Farnell
Datasheet2 pagine19 anni fa
JRH Electronics
Master Electronics
Electro Sonic
Trend di 3 mesi:
-2.07%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-05-01
Parti correlate
Triad MagneticsWDU12-1200
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1.2A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,14W, WDU12 SERIES
Triad MagneticsWDU18-600
Wall Plug; 120 VAC; 0.6 A; 120 VAC @ 60 Hz; 3-5/16 in.; 2-9/16 in.; 2-3/16 in.
POWER SUPPLY, AC-DC, 9V,1A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, 9W, WDU9 SERIES
Descrizioni
Descrizioni di Triad Magnetics WDU15-1000 fornite dai suoi distributori.
24 W Single Output 15 VDC AC/DC Wall Plug-In Power Supply
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 1A 24W
AC-DC CONVERTER, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 24W, 1A, 15V
AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 24W; AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 24W, 1A, 15V; Power Supply Output Type:Fixed; Input Voltage VAC:120V; No. of Outputs:1; Output Voltage Nom.:15V; Output Current Max:1A; Output Power Max:24W; Output Connector:2.1mm x 5.5mm x 11mm
Ac-Dc Converter, External Plug In, 1 O/P, 24W, 1A, 15V; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:24W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:1A; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WDU15-1000