Torex XC6129N33J9R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.3V, CMOS, PDSO4
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Torex XC6129N33J9R-G.
IHS
Datasheet27 pagine4 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Torex XC6129N33J9R-G fornite dai suoi distributori.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 3.3264V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPQ-B05 T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00131mA 1mm 4V