Torex XC6118N34BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.4V, CMOS, PDSO4
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Torex XC6118N34BGR-G.
IHS
Datasheet21 pagine4 anni fa
SHENGYU ELECTRONICS
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Torex XC6118N34BGR-G fornite dai suoi distributori.
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 3.4VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 3.468V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R