Texas Instruments LM3S3749-IQC50-A0
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 128KB Flash 2.5V/3V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
Texas Instruments
Technical Drawing4 pagine11 anni fa
Official datasheet0 pagine0 anni fa
Datasheet904 pagine11 anni fa
Datasheet902 pagine11 anni fa
Datasheet898 pagine14 anni fa
Datasheet883 pagine15 anni fa
Technical Drawing2 pagine27 anni fa
iiiC
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
Texas InstrumentsLM3S5737-IQC50-A0
Texas InstrumentsLM3S5739-IQC50-A0
Texas InstrumentsLM3S1635-IQC50-A2
NXP SemiconductorsMKM34Z128CLL5
Kinetis KM34: 50MHz Cortex-M0+ Metrology MCU, 128KB Flash, 16KB SRAM, Segment LCD, 100-LQFP
MicrochipATSAM3S2CA-AU
MCU 32-bit ARM Cortex M3 RISC 128KB Flash 1.8V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
MicrochipATSAM3N2CA-AU
MICROCONTROLLER MCU, 32 BIT, CORTEX-M3, 48MHZ, QFP-100
Descrizioni
Descrizioni di Texas Instruments LM3S3749-IQC50-A0 fornite dai suoi distributori.