TE Connectivity W57-XB6A99C10-12
W57-Xb6A99C10-12=Cktbkr, therm, pb, qc.250 |Potter&brumfield Te Connectivity W57XB6A99C1012
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity W57-XB6A99C10-12.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Newark
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Introduction Date2014-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Parti correlate
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCMB-153-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 15A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCMB-153-27G3N-B-A
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
EatonKD1-15
Supplementary Protector Hydraulic Magnetic Circuit Breaker
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 12A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11B3A-B-A
Circuit Breaker; Thermal; 1P; Black; Push-To-Reset; 15A; Indicator Plate; 125-250VAC
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity W57-XB6A99C10-12 fornite dai suoi distributori.
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 12A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 250VAC 2-Pin
Circuit Breakers W57-XB6A99C10-12
5-1423364-8, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
W57-XB6A99C10-12CKTBKRTHERM BQC.250
W57-XB6A99C10-12=CKTBKR,THERM,PB,QC.250 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W57-XB6A99C10-12 | Internal Number: 5-1423364-8 | TE Connectivity