TE Connectivity W57-XB2A99C10-20
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 20A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity W57-XB2A99C10-20.
Datasheet4 pagine1 anno fa
Electro Sonic
TE Connectivity
Sager Electronics
Supply Chain
Introduction Date2014-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity W57-XB2A99C10-20 fornite dai suoi distributori.
Circuit Breakers W57-XB2A99C10-20=CKTBKR,THERM,
2-1423675-6, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Circuit Breakers, Thermal, Series Trip, White with Red Rate Marking (Vertical) Button Color, 250 VAC Voltage Rating AC, Potter & Brumfield W57