TE Connectivity W54-XB1A4A10-35
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 35 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity W54-XB1A4A10-35.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
TE Connectivity
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
TraceParts
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Introduction Date2009-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
Carling TechnologiesCLB-403-11B3A-B-A
Circuit Breaker; Thermal; 1P; Blk; Push-To-Reset; 40A; Embossed Indic.Plate; 125-250VAC
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 35A 250VAC/32VDC
SiemensQ130
Miniature Circuit Breaker, Q Series, 30A, 1 Pole, 120V AC, 10kA at 120V AC
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity W54-XB1A4A10-35 fornite dai suoi distributori.
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 35A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Circuit Breaker, 35 A, 250V AC, 1 Pole, Panel Mount Mounting Style
Circuit Breaker Thermal 1Pole 35A 250VAC
Thermal Ckt Breaker, 35A, 250Vac, Panel Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W54-XB1A4A10-35..
Circuit Breakers W54-XB1A4A10-35 CKTBKR THERM P
Other industrial control products
W54-XB1A4A10-35 CIRCUIT BREAKR
THERMAL CKT BREAKER, 35A, 250VAC, PANEL; Product Range:W54 Series; Current Rating:35A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50V; Voltage Rating VAC:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel
W54-XB1A4A10-35=CKTBKR,THERM,P Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W54-XB1A4A10-35 | Internal Number: 7-1423674-8 | TE Connectivity