TE Connectivity W54-XA1C4A10-30
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 30 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity W54-XA1C4A10-30.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet4 pagine1 anno fa
Master Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
Supply Chain
Introduction Date2000-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
Carling TechnologiesCLB-353-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 35A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 30A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-303-11A3N-BA
Circuit Breaker;Therm;Push;Cur-Rtg 30A;Panel;1 Pole;Vol-Rtg 125-250/32VAC/VDC
Carling TechnologiesCLB-253-00DNN-W-F/25
Thermal Circuit Breaker 1Pole 25A 125VAC to 250VAC/32VDC Push-to-Reset Button Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity W54-XA1C4A10-30 fornite dai suoi distributori.
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 30A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Circuit Breaker Thermal 1Pole 30A 250VAC