TE Connectivity SSRK-600A10
Relay Ssr 280V/32V Ac/dc-in 30A 660V Ac-out
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity SSRK-600A10.
JRH Electronics
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet2 pagine8 anni fa
Datasheet4 pagine7 anni fa
Datasheet2 pagine8 anni fa
Newark
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2009-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
MagnecraftSSR610DIN-DC
Solid State Relays 10A SPST-NO DIN MNT
MagnecraftSSR610DIN-AC
Sensata /CrydomCWD4810
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) AC Solid State Relay 80C 90V 33mm 0.006A
Sensata /CrydomCWA4810
Ic, normally-Open Panel-Mount Solid-State Relay,1-Channel, m:Hl048Hd4.3 |Sensata/crydom CWA4810
SensataCKRD6010
Solid State Relays - Industrial Mount DIN SSR 660VAC/10A , 4.5-32VDC In,ZC
Magnecraft861SSR410-DC-1
Solid State Relay, 1-P, 10A, 480VAC, 3-32VDC Control, 48-480VAC Load, Zero Crossing, SCR Output, DIN Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity SSRK-600A10 fornite dai suoi distributori.
SSR, DIN RAIL MOUNT, 660VAC, 280VAC, 10A; Control Voltage Range:90VAC to 280VAC; Operating Voltage Range:48VAC to 660VAC; Contact Configuration:SPST-NO; Load Current:10A; Switching Mode:Zero Crossing; Relay Terminals:Screw Clamp