TE Connectivity S9025PLNF
Antenna Module Mini RFID Left Hand Circular 928MHz 5.5dBi N Connector Panel Mounting
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity S9025PLNF.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet4 pagine1 anno fa
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+17.39%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity S9025PLNF fornite dai suoi distributori.
S9025PL Mini RFID Panel Antenna 5.5dBi Gain 928MHz 50 Ohm 10W Stud Mount Bulk
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 902MHz Min, 928MHz Max
Panel, LHCP, fixed, NF | Laird External Antennas S9025PLNF
Panel,LHCP,fixed,NF 902-928MHz,5dBiC,flu
Antenna Panel 5.5dBi Gain 928MHz
5.5dB 1.5 50¦¸ 915MHz , 18.03mm
S9025PLNF, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
射频, RFID 天线, 928MHZ, 5.5DBI, 面板;
RFID ANTENNA, 928MHZ, 5.5DBI, PANEL; Antenna Type:RFID; Operating Frequency:928MHz; Antenna Connector:N Connector; Antenna Cable Length:-; Transmit Power:10W; Antenna Polarisation:Left Hand Circular; Gain:5.5dBi; Antenna RoHS Compliant: Yes