TE Connectivity RV8540-40-S02
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 40A, 0.3 Mh, Vertical
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RV8540-40-S02.
IHS
Datasheet8 pagine0 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+40.00%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RV8540-40-S02 fornite dai suoi distributori.
COMMON MODE CHOKE, 220UH, 40A ROHS COMPLIANT: YES
RV8540-40-S02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 220UH 40A 4LN THROUGH HOLE
RV8540-40-S02 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8540-40-S02 | Internal Number: 823181-SF | RV8540-40-S02 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8540-40-S02 | Schaffner