TE Connectivity RV8540-32-S02
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 32A, 0.5 Mh, Vertical
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RV8540-32-S02.
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RV8540-32-S02 fornite dai suoi distributori.
COMMON MODE CHOKE, 340UH, 32A ROHS COMPLIANT: YES
RV8540-32-S02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 340UH 32A 4LN THROUGH HOLE
RV8540-32-S02 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 32 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 32 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8540-32-S02 | Internal Number: 823180-SF | RV8540-32-S02 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 32 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 32 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8540-32-S02 | Schaffner