TE Connectivity RT8532-40-0M7
Rt Common Mode Choke, 600V AC, Three-line, 40A, 0.7 Mh, Vertical
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RT8532-40-0M7.
IHS
Datasheet9 pagine0 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+7.46%
Supply Chain
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RT8532-40-0M7 fornite dai suoi distributori.
CHOKE 600VAC 3L 40A 0.7MH VERT
Three Phase EMI Filter, 600V, 0-400HzHz
RT8532-40-0M7, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
VERTICAL 40 A PCB THREE LINE COM
RT8532-40-0M7 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8532-40-0M7 | Internal Number: 822805-SF | RT8532-40-0M7 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8532-40-0M7 | Schaffner