TE Connectivity RT8522-50-1M0
Rt Common Mode Choke, 300V AC, Two-line, 50A, 1 Mh, Vertical
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RT8522-50-1M0.
IHS
Datasheet9 pagine0 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+18.43%
Supply Chain
Introduction Date2023-10-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RT8522-50-1M0 fornite dai suoi distributori.
RT8522-50-1M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
VERTICAL 50 A PCB TWO LINE COMMO
RT8522-50-1M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 50 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 50 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8522-50-1M0 | Internal Number: 822801-SF | RT8522-50-1M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 50 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 50 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8522-50-1M0 | Schaffner