TE Connectivity RT8132-40-0M7
Rt Common Mode Choke, 600V AC, Three-line, 40A, 0.7 Mh, Horizontal
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RT8132-40-0M7.
Trend di 3 mesi:
+1.22%
Supply Chain
Introduction Date2023-10-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RT8132-40-0M7 fornite dai suoi distributori.
CHOKE 600VAC 3L 40A 0.7MH HORI
Three Phase EMI Filter, 600V, 0-400HzHz
RT8132-40-0M7, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
HORIZONTAL 40 A PCB THREE LINE C
RT8132-40-0M7 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8132-40-0M7 | Internal Number: 822795-SF | RT8132-40-0M7 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8132-40-0M7 | Schaffner