TE Connectivity RT8132-25-1M5
Rt Common Mode Choke, 600V AC, Three-line, 25A, 1.5 Mh, Horizontal
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RT8132-25-1M5.
Trend di 3 mesi:
-3.96%
Supply Chain
Introduction Date2023-10-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RT8132-25-1M5 fornite dai suoi distributori.
CHOKE 600VAC 3L 25A 1.5MH HORI
Three Phase EMI Filter, 600V, 0-400HzHz
RT8132-25-1M5, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
HORIZONTAL 25 A PCB THREE LINE C
RT8132-25-1M5 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8132-25-1M5 | Internal Number: 822573-SF | RT8132-25-1M5 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8132-25-1M5 | Schaffner