TE Connectivity RT8122-50-1M0
Rt Common Mode Choke, 300V AC, Two-line, 50A, 1 Mh, Horizontal
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RT8122-50-1M0.
Trend di 3 mesi:
+3.45%
Supply Chain
Introduction Date2023-10-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RT8122-50-1M0 fornite dai suoi distributori.
RT8122-50-1M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
HORIZONTAL 50 A PCB TWO LINE COM
RT8122-50-1M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 50 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 50 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8122-50-1M0 | Internal Number: 822792-SF | RT8122-50-1M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 50 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 50 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8122-50-1M0 | Schaffner