TE Connectivity RQ73C1E432RBTD
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 432ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RQ73C1E432RBTD.
Upverter
Datasheet6 pagine5 anni fa
JRH Electronics
TE Connectivity
Sager Electronics
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RQ73C1E432RBTD fornite dai suoi distributori.
Res Thin Film 0402 432 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
RESISTOR, 432R, 0.063W, THIN FILM, 0402;
RQ 0402 432R 0.1% 10PPM 5K RL Resistance Value: 432 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 432 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RQ73C1E432RBTD | Internal Number: 2176363-1 | TE Connectivity | Holsworthy