TE Connectivity RN152-10-02
Common Mode Chokes Dual 1.8mH 10kHz 10A 14mOhm DCR Thru-Hole
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RN152-10-02.
IHS
Datasheet6 pagine10 anni fa
Farnell
Master Electronics
element14 APAC
Newark
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2017-06-30
LTD Date2017-12-31
Parti correlate
TE ConnectivityEH20-1.5-02-1M8
Eh20 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 1.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH20-1.5-02-1M8
TE ConnectivityRN142-6-02
COMMON-MODE CURRENT COMPENSATED CHOKE Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
TE ConnectivityEV20-1.5-02-1M8
Ev20 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 1.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV20-1.5-02-1M8
Wurth Elektronik744862018
WE-TFC Common Mode Power Line Choke
Box Tin (Sn) 2 e3 Common Mode Choke 10A 13mOhm 10kHz 40.4mm
Common-Mode Choke 1.8mH 1A 340mOhm -30% to 50% Radial Leaded
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RN152-10-02 fornite dai suoi distributori.
COMMON MODE CHOKE, 1.8mH, 10A, RADIAL
CURRENT COMPENSATED 10 A SINGLE PHASE CHOKE; PIN CONNECTION
RN Common Mode Choke 250VAC, 10A,
COMMON-MODE CURRENT COMPENSATED CHOKE
Choke, Current-Compensated, 1.8 mH, 10 A, RN Series
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
CHOKE, COM/ASYM MODE, 2X1.8MH, 10A; Inductor Type:Common / Asymmetrical; Inductance:1.8mH; Tolerance, Inductance:+50%, -30%; Resistance:0.014ohm; DC Current Max:10A; Case Style:RN152; Tolerance, +:50%; Tolerance, -:30%; Voltage Rating, AC:250V; Approval Category:VDE, UL; Flammability Rating:UL94V-0; Temp, Op. Max:125°C; Temp, Op. Min:-25°C; Voltage, Test:1500V