TE Connectivity JJKV0UG1300NOPPRTB
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Male, Cable Mount, Crimp Terminal, Plug
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet4 pagine1 anno fa
Sager Electronics
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date1994-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
TE Connectivity331350
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Male, Cable Mount, Crimp Terminal, Locking, Plug
TE Connectivity2-5329445-1
Amphenol RF102-799-48
connector, rf coaxial, 1.0/2.3 straight plug, crimp-solder, for Lmr240 cable
Amphenol RF000-68175-1004
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Cable Mount, Crimp Terminal, Locking, Plug
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity JJKV0UG1300NOPPRTB fornite dai suoi distributori.
CONNECTOR CRIMP 50 OHMS STRAIGHT COAXIAL BNC GOLD PLUG BRASS TEFLON SILVER
Detector Switch, Spst-No, 30Vdc, Smd; Product Range:Jjk Series; Contact Configuration:Spst-No; Switch Terminals:Smd; Contact Current Max:100Ma; Contact Voltage Dc Nom:30V; External Height:8Mm; External Width:3Mm; External Rohs Compliant: Yes |Alcoswitch Te Connectivity JJKV0UG1300NOPPRTB
DET SW6.3X3.0X8.0 GW VERT. NO AG TB Contact Current Rating: 100 mA Actuator Style: Extended, Top Actuator Operating Function: Off (On) Contact Base Material: Copper Alloy Switch Contact Plating Material: Silver Tactile Switch | 100 mA Extended, Top Actuator Off (On) Copper Alloy | Part Number: JJKV0UG1300NOPPRTB | Internal Number: 2331350-1 | TE Connectivity | ALCOSWITCH