TE Connectivity HSA5022KJ
Through Hole Resistor, HSA50 Series, 22 kohm, 50 W, 5%, 1.25 kV
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity HSA5022KJ.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet4 pagine18 anni fa
Master Electronics
TE Connectivity
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+84.17%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
TraceParts
3DScarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Introduction Date2008-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
TE Connectivity / AMP3-1625984-4
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 24000ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE Connectivity / AMP2-1625971-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 24000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA2520KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 20000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 13W, 20000ohm, 940V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity HSA5022KJ fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 22000ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE Connectivity 3-1625984-2 Wirewound Resistor Chassis Mount HSA50 22K 5%
Res Wirewound 22K Ohm 5% 50W ±30ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount
Avnet Japan
TE CONNECTIVITY / CGS HSA5022KJ RESISTOR, ALU HOUSED, 22K, 5%, 50W
ALUMINUM HOUSED SOLDER LUG WIRE WOUND RESISTOR,22KOHM +/-5% 50W
Wirewound Resistors - Chassis Mount 22K OHM 5% 50W
RES, WIREWOUND, 22KOHM, 5%, CHASSIS
22K¦¸ ¡À5% ¡À30ppm/¡æ 51mm*30mm*17mm
RS APAC
3-1625984-2, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
Aluminium Housed Power Resistors
HSA50 22K 5% Resistance Value: 22K Ω Element Type: Wire Wound Passive Component Tolerance: 5 % Resistor Type: Power Resistor Resistance Class: 1kΩ – 1MΩ Power Resistors: Aluminum Housed & Hsa | 22K Ω Wire Wound 5 % Power Resistor | Part Number: HSA5022KJ | Internal Number: 3-1625984-2 | TE Connectivity | CGS