TE Connectivity FN356-25-33
Power Line Filter General Purpose 0Hz to 60Hz 25A 440VAC Busbar Flange Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN356-25-33.
element14 APAC
Master Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN356-25-33 fornite dai suoi distributori.
EMC FILTER 3-PH NEUTRAL LINE FILTER 440VAC 25A CHASSIS 6AWG FN 356 SERIES
Power Line Filters 25A, .43mA, 10.1W 3PHASE+NEUTRAL LINE
Schaffner Three Phase High-Current Filters
Filter, Three-Phase, 25A, 2uf Capacitanc
RS APAC
filter 3-Phase 3*400/250V 50/60Hz 25A
Three Phase EMI Filter, 440V, 60HzHz
FN356-25-33, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
3 Phase & Neutral Filter 440VAC,
PWR LINE FILTER, 3 PH+NEUTRAL, 25A, 440V; Current Rating: 25A; Voltage Rating: 440VAC; Filter Type: 3 Phase + Neutral Line; Filter Terminals: Terminal Block; Inductance Min: 1.3mH; Capaci; Available until stocks are exhausted
Power Line Filter, 25A, 430Ua; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:25A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Fn 356 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN356-25-33