TE Connectivity FN3288IT-50-53-C34-R60
Filter Emc/rfi 3 Phase Slim Book Style High Perf. It 480VAC 50A Term 53 Cy 4.4UF
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet9 pagine0 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3288IT-50-53-C34-R60 fornite dai suoi distributori.
FN3288IT-50-53-C34-R60, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 50A, 530VAC;
3 PHASE SLIM BOOK STYLE HIGH P
Power Line Filter, 3 Phase, 50A, 530Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:50A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288IT-50-53-C34-R60