TE Connectivity FN3288HV-125-35-C25-R65
3-PHASE 130 A Input Filter Safety Terminal Block High Voltage
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginHungary
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3288HV-125-35-C25-R65 fornite dai suoi distributori.
3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690Vac, 125A, Stb Terminal 35, Cy 1Uf Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288HV-125-35-C25-R65
FN3288HV-125-35-C25-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 125A CHASSIS MOUNT