TE Connectivity FN3268-130-35
Power Line Filters 130A 30.4mA RFI FLTR Regeneration Units
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN3268-130-35.
Trend di 3 mesi:
+200%
Supply Chain
Country of OriginHungary
Introduction Date2010-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3268-130-35 fornite dai suoi distributori.
3 Phase Slim Line Filter 520Vac, 130A, Low Leakage Current Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3268-130-35
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
FN3268-130-35, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
130 AMPRFI FILTER FOR REGENERATION UNITS
LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT
3 PHASE SLIM LINE FILTER 520VA
FN3268-130-35 Current Rating: 130 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Emc/rfi Filter For Rcd-Compatible Installation | 130 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3268-130-35 | Internal Number: 810320-SF | FN3268-130-35 Current Rating: 130 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Emc/rfi Filter For Rcd-Compatible Installation | 130 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3268-130-35 | Schaffner