TE Connectivity FN3043-10-61-C21-R65
Low-leakage Emc Filter With High-performance Options, 10A
Trend di 3 mesi:
+100%
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3043-10-61-C21-R65 fornite dai suoi distributori.
FN3043-10-61-C21-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 530V, 60HzHz
FN3043-10-61-C21-R65 Current Rating: 10 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Low Leakage Emc Filter For High Reliability Application | 10 A Ring Terminal DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3043-10-61-C21-R65 | Internal Number: 823564-SF | FN3043-10-61-C21-R65 Current Rating: 10 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Low Leakage Emc Filter For High Reliability Application | 10 A Ring Terminal DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3043-10-61-C21-R65 | Schaffner