TE Connectivity FN3026HP-40-71
Power Line Filters 3 Phase Plastic Housing Filter 520VAC, DIN Rail Mount, 40A, High Performance
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN3026HP-40-71.
IHS
Datasheet5 pagine0 anni fa
JRH Electronics
Sager Electronics
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2020-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3026HP-40-71 fornite dai suoi distributori.
Advanced EMC/RFI Filter Concept with Minimum Leakage Current
Three Phase EMI Filter, 520V, 60Hz
3PH PLASTIC HOUSING FILTER 520
FN3026HP-40-71 Current Rating: 40 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 520 VAC 40 A Ring Terminal Three Phase | TE Connectivity |