TE Connectivity FN2640-10-08-C11
Power Line Filters 10A 4.7nF M4 Screws, Low Profile, EMC/EMI IEC Inlet Filter
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN2640-10-08-C11.
IHS
Datasheet4 pagine0 anni fa
JRH Electronics
Trend di 3 mesi:
+43.48%
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2640-10-08-C11 fornite dai suoi distributori.
EMC/EMI FILTER, IEC INLET, 250 VAC, M4 SCREW, 10A, FN2640 SERIES
IEC Single phase filter 1HU 10 A threaded bolt c
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
FN2640-10-08-C11 Current Rating (Max): 10 A Filtering Requirements: Unfiltered Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): 370 µA Output Termination Type: Threaded Stud Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): 210 µA 10 A Unfiltered 370 µA Threaded Stud | TE Connectivity |