TE Connectivity FN2520-20-08-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 20 A, threaded bolt connector, 9.4nF
Datasheet5 pagine0 anni fa
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2520-20-08-C1111 fornite dai suoi distributori.
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 20A CHAS
FN2520-20-08-C1111 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Threaded Stud Output Termination Type: Threaded Stud Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC 20 A Threaded Stud .82 mA | TE Connectivity |