TE Connectivity FN2200-75-34
DC EMC/EMI Filter For Photovoltaic Inverters 75 Amp | Schaffner FN2200-75-34
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN2200-75-34.
TME
Datasheet5 pagine0 anni fa
Electro Sonic
Trend di 3 mesi:
+45.32%
Supply Chain
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2200-75-34 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 75A 1200VDC Screw Clamp Flange Mount
Power Line Filters 1200V 75A DC FILTER DC FILTER
Data Line Filter, 1 Function(s), 1200V, 75A
FN2200-75-34, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FLTR 1200VDC 75A CHASS MNT
Power Line Filter, Emi, 75A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:1.2Kvdc; Current Rating:75A; No. Of Phases:-; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Output Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2200-75-34