TE Connectivity FN2060-16-08
2-stage filter, 50 to 400 Hz, 16 A, 250 V (DC), 250 VAC, 650 µH, threaded bolt M4, FN2060-16-08
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN2060-16-08.
TME
Burklin Elektronik
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-36.93%
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2060-16-08 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter Multi-Stage General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Threaded Stud Chassis Mount
Power Line Filters MULTI-STAGE 16A FILTER 1-PHASE
FN2060-16-08, TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 16 A FILTER M4 SCREW
Schaffner General Purpose Filters
POWER LINE FILTER, 1-PH, 16A, 250VAC;
Power Line Filter, Standard, 250V; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:16A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2060-16-08