TE Connectivity FN2030M-20-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Solder Lug Flange Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN2030M-20-06.
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+133%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2030M-20-06 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter, General Purpose, 250 VAC, 20 A, Single Phase, 1 Stage, Chassis Mount
SINGLE PHASE EMI FILTER HIGH ATTENUATION ENHANCED 20A 250VAC CHASSIS FASTON
Power Line Filters 250Vac 20A 4mH Faston EMI Filter
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz
FN2030M-20-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
PWR LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS-MNT
LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Power Line Filter, Emi, 20A, 250Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:20A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Capacitance:1Μf Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2030M-20-06